23 results in search
$259,900
3
8 Sharps Pl Perry MO 63462

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 152
$259,900
3
7 Sharps Pl Perry MO 63462

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 152
$149,900
17
41029 Washington Perry MO 63462

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 79
$125,000
3
00 E Main Street Perry MO 63462

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 6
$99,900
3
5 Sharps Pl Perry MO 63462

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 156
$99,900
33
24 Olivia Trail Perry MO 63462

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 76
$94,500
4
5 Monroe Rd, 675 Perry MO 63462

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 47
$89,900
-$5,000
21
30 Leo Lane Perry MO 63462

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 232
$89,000
23
Lot 7 Washington Perry MO 63462

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 213
$84,900
33
7 Washington Perry MO 63462

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 76
$84,900
33
8 Hopkins Road Perry MO 63462

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 76
$84,900
33
9 Hopkins Road Perry MO 63462

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 76
$84,900
33
25 Olivia Trail Perry MO 63462

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 76
$84,900
33
26 Olivia Trail Perry MO 63462

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 76
$84,900
33
27 Olivia Trail Perry MO 63462

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 76
$79,900
33
16 Olivia Trail Perry MO 63462

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 76
$79,900
33
23 Hopkins Road Perry MO 63462

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 76
$79,900
33
32 Hopkins Road Perry MO 63462

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 76
$74,900
-$5,000
14
21 Halyon Road Perry MO 63462

Beds 0
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 612
$69,900
-$5,000
12
17 Halyon Road Perry MO 63462

Beds 0
Baths 0
Sq.Ft.
Dom 612
$59,000
32
0 Billets Landing (Tract #7) Perry MO 63462

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 0
$40,000
3
309 E Jefferson Street Perry MO 63462

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 47
$25,000
6
207 Jefferson Street Perry MO 63462

Beds 0
Baths
Sq.Ft.
Dom 6