18 results in search
$1,250,000
59
21500 County Road 7670 Newburg MO 65550

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,678
Dom 40
$490,000
48
12715 State Route T Newburg MO 65550

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,100
Dom 391
$395,000
23
17101 CR 8190 Newburg MO 65550

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,800
Dom 210
$372,000
40
22330 State Route T Newburg MO 65550

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,856
Dom 3
$359,000
43
210 S Patton Street Newburg MO 65550

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,344
Dom 26
$299,900
77
14240 State Route T Newburg MO 65550

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,760
Dom 64
$219,900
43
875 N Walnut Street Newburg MO 65550

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,680
Dom 44
$214,000
36
16820 Lakewood Drive Newburg MO 65550

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,536
Dom 1
$189,900
63
18726 State Route P Newburg MO 65550

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,100
Dom 83
$187,000
-$3,000
39
14125 County Road 7220 Newburg MO 65550

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,380
Dom 195
$180,000
28
22389 State Route T Newburg MO 65550

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,000
Dom 23
$177,000
45
21582 Private Drive 8496 Newburg MO 65550

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,416
Dom 7
$149,000
9
21021 State Route M Newburg MO 65550

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 824
Dom 215
$140,000
54
870 Walnut Street Newburg MO 65550

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,370
Dom 348
$124,900
26
435 Main Street Newburg MO 65550

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 784
Dom 219
$89,900
-$19,100
71
131 W 2nd Street Newburg MO 65550

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,994
Dom 34
$75,000
29
21583 Private Drive 8496 Newburg MO 65550

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 420
Dom 253
$34,900
17
255 W 3rd Street Newburg MO 65550

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 2,266
Dom 37