45 results in search
$770,000
60
1950 Lake Forest Drive-Tract 1 Park Hills MO 63601

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 3,263
Dom 51
$299,900
54
20 Federal Park Avenue Park Hills MO 63601

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 2,493
Dom 116
$269,900
58
406 N Harding Street Desloge MO 63601

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 2,504
Dom 68
$269,900
37
3 Bradley Court Desloge MO 63601

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,280
Dom 28
$269,000
-$7,000
14
507 Hawthorne Street Desloge MO 63601

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,516
Dom 10
$250,000
-$5,000
42
506 S Cantwell Lane Desloge MO 63601

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,352
Dom 28
$239,000
38
704 Simmons Avenue Park Hills MO 63601

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,632
Dom 27
$235,000
35
507 Brim Street Desloge MO 63601

Beds 3
Baths
Sq.Ft. 1,276
Dom 6
$224,900
1
202 S Trailwood Street Desloge MO 63601

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,080
Dom 18
$220,000
28
601 1st Street Park Hills MO 63601

Beds 5
Baths 2
Sq.Ft. 1,560
Dom 14
$219,900
31
902 Glencoe Park Hills MO 63601

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,096
Dom 2
$218,900
29
103 N Country Lane Desloge MO 63601

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,366
Dom 57
$209,900
26
412 1st Street Park Hills MO 63601

Beds 4
Baths 1
Sq.Ft. 1,008
Dom 17
$197,900
14
310 Field Street Park Hills MO 63601

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,410
Dom 1
$194,900
-$5,000
33
511 7th Street #A Park Hills MO 63601

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,796
Dom 136
$189,900
23
706 N Desloge Drive Desloge MO 63601

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,500
Dom 52
$184,900
45
313 Dip Street Park Hills MO 63601

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,242
Dom 103
$172,500
13
700 Westwood Drive Park Hills MO 63601

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,508
Dom 27
$170,000
29
202 Woodbine Street Park Hills MO 63601

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,176
Dom 24
$165,000
29
618 Taylor Ave Park Hills MO 63601

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 900
Dom 47
$164,900
-$5,000
32
113 S Ravencrest Street Desloge MO 63601

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,232
Dom 39
$154,900
21
118 S Shaw Street Park Hills MO 63601

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,008
Dom 191
$150,000
10
17 Vine Street Park Hills MO 63601

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 2,414
Dom 211
$150,000
14
704 Camilla Street Park Hills MO 63601

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,308
Dom 21
$150,000
17
508 Lewis Street Park Hills MO 63601

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 850
Dom 1
$149,000
42
26 Woodlawn Drive Leadington MO 63601

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,051
Dom 26
$145,000
27
304 Lewis Street Park Hills MO 63601

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,106
Dom 75
$143,900
9
217 River Street Park Hills MO 63601

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,221
Dom 10
$140,000
10
623 Camilla Street Park Hills MO 63601

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,200
Dom 12
$138,900
22
201 Flat River Drive Park Hills MO 63601

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,044
Dom 9