200 results in search
$3,050,000
2
12439 Springdale Lane #TBB St Louis MO 63131

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 4,800
Dom 274
$1,099,900
3
817 Larkin Avenue St Louis MO 63141

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 3,000
Dom 86
$5,499,000
48
22 Fordyce Lane Ladue MO 63124

Beds 6
Baths 9
Sq.Ft. 9,145
Dom 205
$4,950,000
99
12723 Topping Acres St Louis MO 63131

Beds 4
Baths 8
Sq.Ft. 6,840
Dom 13
$4,500,000
8
310 Wardenburg Farms Drive Wildwood MO 63005

Beds 6
Baths 8
Sq.Ft.
Dom 39
$4,300,000
12
1240 Fienup Farms Chesterfield MO 63005

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 5,671
Dom 8
$3,495,000
72
1215 Devonworth Drive Town and Country MO 63017

Beds 5
Baths 7
Sq.Ft. 6,144
Dom 1
$3,487,000
1
2056 N Ballas Road Des Peres MO 63131

Beds 5
Baths 7
Sq.Ft. 5,030
Dom 0
$3,390,000
85
8 Briarbrook Trail St Louis MO 63131

Beds 6
Baths 6
Sq.Ft. 5,182
Dom 44
$3,375,000
20
152 Frontenac Forest St Louis MO 63131

Beds 5
Baths 7
Sq.Ft. 5,393
Dom 60
$3,349,000
36
1 TBB Roclare II @ Ballas Ridge Des Peres MO 63131

Beds 5
Baths 7
Sq.Ft. 5,446
Dom 29
$3,299,000
49
40 Lynnbrook Road Frontenac MO 63131

Beds 6
Baths 8
Sq.Ft. 6,932
Dom 2
$3,295,000
65
1103 Highland Pointe Drive Town and Country MO 63131

Beds 6
Baths 8
Sq.Ft. 7,486
Dom 35
$3,295,000
-$94,000
83
29 Muirfield Lane Town and Country MO 63141

Beds 5
Baths 7
Sq.Ft. 7,927
Dom 36
$3,250,000
99
25 Fair Oaks Drive St Louis MO 63124

Beds 6
Baths 8
Sq.Ft. 7,222
Dom 5
$3,217,000
30
TBB Ballas Ridge Hawthorne II Des Peres MO 63131

Beds 4
Baths 6
Sq.Ft. 5,690
Dom 274
$3,089,000
38
TBB Ballas Ridge Westchester IV Des Peres MO 63131

Beds 4
Baths 6
Sq.Ft. 5,423
Dom 274
$3,058,000
26
TBB Ballas Ridge Hawthorne Des Peres MO 63131

Beds 4
Baths 6
Sq.Ft. 5,030
Dom 274
$2,995,000
81
13354 Thornhill Drive St Louis MO 63131

Beds 7
Baths 9
Sq.Ft. 6,050
Dom 12
$2,995,000
22
1015 Claymark Drive Town and Country MO 63131

Beds 4
Baths 7
Sq.Ft. 5,353
Dom 0
$2,900,000
66
1577 Kehrs Mill Road Chesterfield MO 63005

Beds 7
Baths 4
Sq.Ft. 4,125
Dom 395
$2,850,000
30
1 Tuscany Park Clayton MO 63105

Beds 5
Baths 6
Sq.Ft. 4,942
Dom 84
$2,795,000
78
4 Colonial Hills Drive Creve Coeur MO 63141

Beds 6
Baths 7
Sq.Ft. 5,279
Dom 1
$2,770,000
4
2025 Woodland Knoll Kirkwood MO 63122

Beds 5
Baths 6
Sq.Ft. 5,237
Dom 311
$2,750,000
36
1504 TBB Kehrs Mill Road Chesterfield MO 63005

Beds 3
Baths 4
Sq.Ft. 2,859
Dom 58
$2,749,000
7
1741 Pine Hill Drive Des Peres MO 63131

Beds 6
Baths 6
Sq.Ft. 4,562
Dom 208
$2,745,000
4
2033 Woodland Knoll Kirkwood MO 63122

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 5,043
Dom 205
$2,699,900
-$50,000
73
1824 Topping Road St Louis MO 63131

Beds 5
Baths 5
Sq.Ft. 7,174
Dom 38
$2,695,000
80
1105 Shepard Oaks Drive Wildwood MO 63038

Beds 4
Baths 7
Sq.Ft. 6,507
Dom 13
$2,595,995
14
9780 Old Warson Road St Louis MO 63124

Beds 8
Baths 9
Sq.Ft. 8,855
Dom 584