8 results in search
$1,500,000
98
544 Forest Crst Lake St Louis MO 63367

Beds 5
Baths 7
Sq.Ft. 4,051
Dom 2
$1,250,000
20
545 Forest Crest Lake St Louis MO 63367

Beds 4
Baths 5
Sq.Ft. 3,838
Dom 0
$575,000
43
319 Seahawk Drive #S Lake St Louis MO 63367

Beds 4
Baths 4
Sq.Ft. 3,633
Dom 59
$549,000
-$26,000
85
2098 Hawks Landing Drive #S Lake St Louis MO 63367

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 2,134
Dom 83
$399,000
77
806 Conch Terrace Lake St Louis MO 63367

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,768
Dom 11
$389,900
53
2073 Hawks Landing Drive #C Lake St Louis MO 63367

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 1,052
Dom 13
$250,000
25
1015 Fairways Drive Lake St Louis MO 63367

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 1,146
Dom 82
$120,000
15
93 Lemans Court #93 Lake St Louis MO 63367

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,152
Dom 46