33 results in search
$2,150,000
97
11447 Highway D Dixon MO 65459

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 3,872
Dom 26
$545,000
53
13601 Highway PP Dixon MO 65459

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,891
Dom 11
$400,000
99
19219 133 Highway Dixon MO 65459

Beds 1
Baths 2
Sq.Ft. 1,328
Dom 33
$369,999
-$20,000
45
21503 Highway 28 W Dixon MO 65459

Beds 1
Baths 1
Sq.Ft. 1,000
Dom 74
$300,000
30
12855 Chicago Road Dixon MO 65459

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 1,500
Dom 150
$300,000
60
11218 Maries Road 225 Dixon MO 65459

Beds 5
Baths 3
Sq.Ft. 2,640
Dom 68
$295,000
40
13649 Corpus Lane Dixon MO 65459

Beds 6
Baths 4
Sq.Ft. 2,300
Dom 185
$290,000
59
39500 Highway Bb Dixon MO 65459

Beds 2
Baths 3
Sq.Ft. 1,670
Dom 0
$285,000
49
12810 N Highway Dixon MO 65459

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,616
Dom 45
$275,000
70
14011 Cobra Drive Dixon MO 65459

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 1,860
Dom 2
$260,000
19
16910 Limestone Lane Dixon MO 65459

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,470
Dom 4
$254,900
27
13306 Canuck Lane Dixon MO 65459

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 3,380
Dom 276
$254,900
19
12705 Highway PP Dixon MO 65459

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,524
Dom 183
$239,900
40
13811 Highway O Dixon MO 65459

Beds 4
Baths 3
Sq.Ft. 2,176
Dom 34
$234,900
53
503 Spruce Street Dixon MO 65459

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 1,552
Dom 10
$230,000
60
20675 Harris Lane Dixon MO 65459

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,248
Dom 75
$229,000
19
20605 Highway 28 Dixon MO 65459

Beds 3
Baths 3
Sq.Ft. 2,178
Dom 257
$225,000
36
19564 Highway 28 Dixon MO 65582

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 4,000
Dom 16
$209,000
28
20585 Highway 28 Dixon MO 65459

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,668
Dom 237
$204,900
59
13830 Colorado Road Dixon MO 65459

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,442
Dom 177
$196,000
58
215 E 5th Street Dixon MO 65459

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,432
Dom 73
$190,000
35
13949 Compton Road Dixon MO 65459

Beds 4
Baths 2
Sq.Ft. 1,680
Dom 5
$189,000
-$1,000
47
14580 Conway Road Dixon MO 65459

Beds 3
Baths 1
Sq.Ft. 1,236
Dom 30
$188,500
33
14275 Camden Lane Dixon MO 65459

Beds 2
Baths 2
Sq.Ft. 1,529
Dom 143
$187,000
26
615 W 4th Street Dixon MO 65459

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,290
Dom 42
$175,000
-$5,000
46
42850 Maries Road 638 Road Dixon MO 65459

Beds 2
Baths 1
Sq.Ft. 400
Dom 66
$175,000
43
13416 Colorado Road Dixon MO 65459

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,300
Dom 66
$165,000
71
12497 Highway 28 Dixon MO 65459

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,664
Dom 6
$157,900
9
17110 Cavalier Road Dixon MO 65459

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 2,038
Dom 159
$150,000
46
412 W Chestnut Street Dixon MO 65459

Beds 3
Baths 2
Sq.Ft. 1,081
Dom 42